Blog InvoiceBerry

Blog InvoiceBerry
16 października 2020
Category: Małych Firm

Mała firma | Fakturowanie | Marketing | Przedsiębiorczość | Freelancing

Zacznijmy od odrobiny humoru Canucka! Czy słyszałeś o firmie produkującej syrop klonowy, która zbankrutowała? … Te biedne łajdaki!

Żarty na bok, jako właściciel małej firmy jednym z największych błędów księgowych początkujących, jakie możesz popełnić, jest używanie konta firmowego do zakupów osobistych lub odwrotnie. Po prostu zbyt łatwo jest pomieszać te dwie rzeczy.

Wypróbuj bezpłatnie nasze oprogramowanie do fakturowania online

Wysyłaj profesjonalnie wyglądające faktury

Z łatwością przyjmuj płatności online

Śledź, kto Ci zapłacił

Dobra wiadomość jest taka: wiele instytucji obiecuje idealne konto bankowe dla kanadyjskich małych firm i przedsiębiorców. Ale przy tak wielu dostępnych opcjach wskazanie najlepszej z nich jest naprawdę trudnym zadaniem.

Przed podjęciem decyzji warto również przejrzeć takie rzeczy, jak oferty wstępne, stopy procentowe, opłaty transakcyjne i minimalne opłaty za saldo konta dla każdej opcji.

Tyle rozważań. A jeśli wybierzesz niewłaściwy bank dla swojej małej firmy, możesz zapłacić za dużo opłat i prowizji.

Dlatego, aby pomóc Ci w dążeniu do oddzielenia wydatków służbowych od osobistych, dzisiaj przyjrzymy się niektórym z najlepszych banków dla małych firm w Kanadzie.

Pogrupowane według tradycyjnego biznesu, płatności na bieżąco i rachunków oszczędnościowych, badamy, jakie są najlepsze opcje upraw.

Tradycyjne biznesowe konto bankowe to konto, które pomaga właścicielowi firmy oddzielić transakcje biznesowe od finansów osobistych. Na podstawowym poziomie jest podobny do osobistego konta bankowego, które służy tylko do dochodów i wydatków biznesowych.

Jednak bezpłatna bankowość biznesowa nie istnieje w taki sam sposób, jak w przypadku osobistych kont bankowych. Aby upewnić się, że dostaniesz prawdziwy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, oto niektórzy z najsilniejszych zawodników.

Bank of Montreal’s Business Builder Accounts

Jednym z najlepszych dostawców tradycyjnych kont bankowych jest Bank of Montreal. Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest duża, czy mała, dopiero zaczyna, czy rozwija się w szybkim tempie, ma konto dostosowane do Twoich potrzeb.

A świetną wiadomością jest to, że możesz zmieniać plany w dowolnym momencie za darmo! Ułatwiają rozwój.

Business Builder 1

Funkcja konta Koszt
Opłata miesięczna 22,50 USD
Minimalne saldo Nie dotyczy
Miesięczne transakcje 35
Depozyty za pozycje 25
Wpłaty gotówkowe 2500 $

Business Builder 2

Funkcja konta Koszt
Opłata miesięczna 45 $
Minimalne saldo Nie dotyczy
Miesięczne transakcje 70
Depozyty za pozycje 45
Wpłaty gotówkowe 4000 $

Business Builder 3

Funkcja konta Koszt
Opłata miesięczna 80 $
Minimalne saldo 35 000 $
Miesięczne transakcje 120
Depozyty za pozycje 65
Wpłaty gotówkowe 8.000 $

TD Codzienne plany biznesowe

TD Bank szczyci się dostarczaniem opłacalnych rozwiązań do prowadzenia bankowości biznesowej w Kanadzie. Oferują 3 różne plany A, B i C ze stałymi opłatami miesięcznymi, które pasują do różnych miesięcznych schematów transakcji.

Oprócz możliwości wygodnego wyboru między planami CDN i USD, właściciele firm mogą dokonywać transakcji za pośrednictwem oddziału, telefonu i bankowości internetowej. Dostępnych jest również 2800 bankomatów Green Machine wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Oto podział opłat dla każdej opcji planu:

Codziennie A

Funkcja konta Koszt
Opłata miesięczna 19 $
Minimalne saldo 20000 $
Miesięczne transakcje 20
Depozyty za pozycje 50
Wpłaty gotówkowe 5000 $

Codziennie B

Funkcja konta Koszt
Opłata miesięczna 39 $
Minimalne saldo 35 000 $
Miesięczne transakcje 60
Depozyty za pozycje 50
Wpłaty gotówkowe 5000 $

Codziennie C

Funkcja konta Koszt
Opłata miesięczna 72 USD
Minimalne saldo 45 000 $
Miesięczne transakcje 120
Depozyty za pozycje 50
Wpłaty gotówkowe 5000 $

Dla firm, które nie wykonują wielu transakcji miesięcznie lub nie wystarczają do utrzymania dobrego salda minimalnego, opcja płatności za użycie lub płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem jest świetna.

Ten rodzaj bankowości jest idealny dla firm, które mają bardzo niski lub nieregularny schemat transakcji miesięcznych i chcą płacić tylko za transakcje, które wykonują.

Elastyczny pakiet kont Royal Bank of Canada

Royal Bank of Canada oferuje ten plan tym klientom, którzy muszą korzystać z usług bankowych zarówno w kanale elektronicznym, jak iw oddziałach. Świetnie nadaje się do rozpoczynania małych firm z niską lub średnią liczbą transakcji.

Obecnie istnieje ponad 800 oddziałów RBC i ponad 4200 bankomatów RBC w całej Kanadzie. Oznacza to, że zawsze będziesz mieć łatwy i nieograniczony dostęp do swoich pieniędzy, płacąc niską miesięczną opłatę.

Funkcja konta Koszt
Opłata miesięczna 6 $
Minimalne saldo Nie dotyczy
Miesięczne transakcje Nie dotyczy
Depozyty za pozycje 0,75 USD za depozyt elektroniczny, 1,25 USD za transakcję papierową
Wpłaty gotówkowe 2,50 USD za 1000 USD (oddział), 2,25 USD za 1000 USD (bankomat)

Konto o odpowiedniej wielkości w Scotiabank

Jeśli szukasz przyjaznego dla budżetu rozwiązania, które pomoże Ci zarządzać swoimi środkami, to jest konto dla Ciebie. Płacisz tylko za wykonane transakcje. Dodatkowo przepływ gotówki może ulec znacznej poprawie, ponieważ nie ma żadnych opłat depozytowych za przetwarzanie płatności.

Dzięki dostępowi online 24/7, ponad 1000 lokalizacji Scotiabank i prawie 3600 ABM rozsianych po całej Kanadzie, wygodny dostęp jest gwarantowany.

Funkcja konta Koszt
Opłata miesięczna 6 USD (4 zawarte transakcje)
Transakcje miesięcznie Koszt jednej transakcji
1-15 1,25 USD
16-50 1,15 $
51+ 1,00 $

Najlepsze biznesowe konta oszczędnościowe

Kiedy masz trochę pieniędzy, ważne jest, aby je gdzieś odłożyć. Jednym z najbardziej wskazanych posunięć jest umieszczenie go na koncie oszczędnościowym, gdzie Twoje pieniądze mogą zarabiać na nadwyżkach środków, jednocześnie kontynuując zarabianie pieniędzy.

Kanadyjskie banki mają kilka świetnych opcji, które pomogą Ci zaoszczędzić na przyszłe cele biznesowe, plany ekspansji, sprzęt i inne kluczowe zakupy.

Nie wspominając już o tym, że posiadanie konta oszczędnościowego o wysokim oprocentowaniu może pomóc w budowaniu profilu kredytowego i ułatwić dostęp do pożyczek i finansowania biznesowego w razie potrzeby.

Biznesowe konto oszczędnościowe Tangerine

W sierpniu 2012 roku ING Direct Canada został sprzedany Scotiabank, aw 2014 roku oficjalnie zmienił nazwę na nowoczesną, choć lekką Tangerine. Zmiana nazwy miała podkreślić nowy nacisk na prostotę i innowacyjność.

Obecnie jest to jeden z najlepszych banków dla małych kanadyjskich firm, pomagający firmom w zwiększaniu gotówki przy najwyższej stopie procentowej. Standardowe opcje Biznesowego Konta Oszczędnościowego Tangerine są bardzo elastyczne.

Zaprojektowany, aby pomóc szybciej osiągnąć cele biznesowe, w ciągu pierwszych pięciu miesięcy obowiązuje nawet stawka promocyjna w wysokości 2,50%.

Funkcja konta Koszt
Opłata miesięczna Nie dotyczy
Wymagane minimalne saldo Nie dotyczy
Transakcje debetowe wolny
Oprocentowanie Aż do 0,55%

Konto oszczędnościowe Equitable Bank

EQ Bank istnieje od 1970 roku. Rozwija się w przestrzeni internetowej i oferuje codzienne wysokie stopy procentowe. Ponadto nie ma minimalnego salda ani opłat, a wszystkie usługi, takie jak e-Transfery, są bezpłatne.

Właściciele firm mogą również śledzić swoje postępy, korzystając z narzędzia celów oszczędnościowych, które ma pomóc Ci poczuć się dobrze, odkładając ciężko zarobione pieniądze na bok.

Funkcja konta Koszt
Opłata miesięczna Nie dotyczy
Wymagane minimalne saldo Nie dotyczy
Transakcje debetowe bez limitu
Oprocentowanie 1,69%

Więc jakie są najlepsze banki dla małych firm w Kanadzie?

Chociaż odpowiedź może wydawać się wykrętem, najlepszy bank jest względnym wyborem dla małych firm w zależności od ich sytuacji. Wielkość Twojej firmy, miesięczne transakcje i ilość nadwyżek pieniężnych zadecydują o wyborze konta bankowego.

Niemniej jednak warto rozważyć wszystkie świetne konta. Jeśli wybierzesz jeden lub dwa z tych 6 najlepszych banków dla małych kanadyjskich firm, trudno będzie się pomylić.

Najlepiej jest dalej poszukać informacji na stronach internetowych banków wymienionych powyżej lub porozmawiać z przedstawicielem banku telefonicznie lub osobiście.

Za wszelką cenę unikaj stania się biedakiem!

A jeśli tak się składa, że ​​dominacja nad światem jest Twoją sprawą, mamy również starannie dobrane przewodniki dotyczące wyboru odpowiednich kont bankowych dla małych i średnich firm w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i RPA. Koniecznie sprawdź je na wypadek, gdyby Twoje działania zaczęły rozszerzać się na zewnątrz.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy