Co to jest badanie przesiewowe WOTC i jak może wpłynąć na moje wyniki finansowe?

17 lutego 2021
Category: Mogą Pomóc

Być może wiesz, że są dostępne ulgi podatkowe na zatrudnianie określonych typów pracowników. Jednak możesz nie zdawać sobie sprawy z wartości, jaką te zachęty mogą wnieść dla Twojej firmy. Co to jest WOTC? Co to jest badanie przesiewowe WOTC? Jak bardzo może to wpłynąć na moją firmę? Czy to jest warte wysiłku?

Co to jest program WOTC

Od 1996 r. Rząd federalny korzysta z programu „Work Opportunity Tax Credit w celu zmniejszenia federalnego zobowiązania podatkowego pracodawców zatrudniających osoby z grup, które często borykają się ze znacznymi barierami w zatrudnieniu. WOTC ma na celu nie tylko motywowanie pracodawców, ale także zapewnia znaczne korzyści Twojej społeczności –

 • Zapewnia weteranom płynniejsze przejście z powrotem na rynek pracy po odbyciu służby w siłach zbrojnych lub pomaga im znaleźć pracę po doświadczeniu niepełnosprawności związanej z usługami.
 • WOTC pomaga rodzinom żyjącym na lub blisko poziomu ubóstwa stać się bardziej samowystarczalnymi i mniej zależnymi od rządowych programów pomocowych, takich jak TANF czy SNAP.Daje zagrożonej młodzieży z zagrożonych społeczności szansę na lepszą przyszłość i dobrą pracę.WOTC pomaga ludziom, którzy zostali skazani za przestępstwo, w dobrej pracy, aby nie wracali do życia przestępczego.Jak duże są te zachęty?

  Ulgi podatkowe są dostępne zarówno dla nowych pracowników zatrudnionych w niepełnym, jak i pełnym wymiarze godzin i są obliczane na podstawie procentu zarobków i przepracowanych godzin. Od 2020 r. Maksymalna ulga podatkowa na nowego pracownika wynosiła 9600 USD. Ten najwyższy poziom zachęty miałby zastosowanie do zatrudniania niepełnosprawnego weterana, który pozostawał bez pracy przez co najmniej sześć miesięcy z roku poprzedzającego datę zatrudnienia.

  Na najniższym końcu skali nowo zatrudniony pracownik z certyfikatem WOTC, pracujący co najmniej 120 godzin w roku, może kwalifikować Cię jako pracodawcę do ubiegania się o 25% pierwszego roku wynagrodzenia o ulgę podatkową w wysokości nawet 1500 USD. To dużo pieniędzy w porównaniu z krótkim czasem potrzebnym do sprawdzenia nowych pracowników. Dzięki Efficient Hire nie wymaga to prawie żadnego wysiłku!

  Co tracą pracodawcy – i co mogą zrobić inaczej?

  Nie ma ograniczeń co do ilości kredytów WOTC, o które możesz się ubiegać. Ale musisz poprawnie sprawdzać i nowych pracowników! W przeciwnym razie ryzykujesz utratę tysięcy dolarów oszczędności podatkowych każdego roku. Wielu pracodawców popełnia w tej dziedzinie dwa błędy. Nie sprawdzają kandydatów do pracy i / lub nowych pracowników, aby sprawdzić, czy spełniają kryteria certyfikacji. Lub nie wywiązują się w odpowiednim czasie z działań następczych, aby dotrzymać 28-dniowego terminu składania wniosków. Przestań przepłacać podatki każdego roku! Przeglądaj wszystkich nowo zatrudnionych, aby sprawdzić, czy kwalifikują się do którejkolwiek z grup docelowych WOTC.

  Oprócz optymalizacji programu WOTC, jeśli chcesz w pełni zmaksymalizować te ulgi podatkowe, możesz zwrócić się do lokalnych organizacji i agencji, które specjalizują się w pomaganiu kwalifikującym się osobom w znalezieniu pracy. Agencje te mogą pomóc zwiększyć liczbę kandydatów posiadających kwalifikacje WOTC, z którymi rozmawiasz. Zacznij od następujących pomysłów.

  • Połącz się z państwową agencją ds. Siły roboczej, aby wyrazić zainteresowanie zatrudnieniem osób posiadających kwalifikacje WOTC.
  • Publikuj wolne stanowiska na stronie Centrum Zatrudnienia Weteranów i na targach pracy dla weteranów.Pracuj z liderami społeczności, którzy koncentrują się na pomocy zagrożonej młodzieży i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji.Dotrzyj do organizacji, które współpracują z byłymi przestępcami. Organizacje te prowadzą listę pracodawców, którzy są otwarci na zatrudnianie kandydatów do pracy, którzy potrzebują drugiej szansy.Udany program WOTC

   Aby program WOTC zakończył się sukcesem, formularze 8850 i 9061 powinny zawsze stanowić część procesu wdrażania. Formularze te sprawdzają wszystkie zakwalifikowane nowo zatrudnione osoby i przechwytują wszystkie dostępne kredyty. Są bardzo kłopotliwe do wykonania ręcznie, więc wielu pracodawców po prostu się tym nie przejmuje. Efficient Hire od ponad dekady automatyzuje sprawdzanie i przetwarzanie WOTC dla tysięcy pracodawców takich jak Ty – możemy pomóc Ci zoptymalizować Twój program WOTC i zmaksymalizować Twoje ulgi podatkowe!

   Dlatego skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży już dziś, aby dowiedzieć się więcej o WOTC i o tym, jak może to naprawdę wpłynąć na Twoje zyski.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy