Jak sprawić, by mężczyzna cenił Cię bardziej (to ZAWSZE działa)

Jak sprawić, by mężczyzna cenił Cię bardziej (to ZAWSZE działa)
16 października 2020
Category: Jeśli Chodzi

Nie ma nic bardziej denerwującego niż mężczyzna, którego naprawdę lubisz brać za pewnik. Może to być po prostu irytujące zachowanie, jeśli jest to drobiazg – na przykład egocentryzm lub nieświadomość swoich potrzeb. Lub może nawet być bolesne, jeśli cię oszukuje, wykorzystuje cię lub manipuluje tobą aż do łez.

Jest tylko jedno rozwiązanie – musisz sprawić, by cenił cię bardziej niż on. Musisz przestać pozwalać mu „deprecjonować” wszystko, co dla niego robisz, inaczej będzie się stopniowo pogarszał w sposobie, w jaki cię traktuje.

Przyjrzyjmy się pięciu strategiom „inflacji”, które uświadomią mu, że bierze cię za pewnik.

1. Spraw, aby pracował dla Twojej uwagi i satysfakcji.

Mężczyźni są z natury pracowici (przynajmniej jeśli chodzi o robienie czegoś, co kochają) i ich naturą jest docenienie czegoś bardziej, gdy już NA TO ZARABIA. Dlatego wygrywanie mistrzostw sportowych, bycie gwiazdą filmową lub bycie wybranym na polityka jest tak satysfakcjonujące. To długa i trudna droga, co oznacza, że ​​kiedy ją osiąga, naprawdę ma wrażenie, że osiągnął coś niesamowitego.

Cóż, to samo dotyczy męskich związków. Każdy mężczyzna chce poczuć się tak, jakby musiał trochę (lub dużo!) Popracować, aby zdobyć jedną konkretną kobietę. Im większe wyzwanie przedstawiała, tym bardziej był zainteresowany. Im dłużej kazała mu czekać, tym bardziej satysfakcjonujące było za pierwszym razem. Im bardziej opierała się małżeństwu z nim, tym bardziej był dumny ze swojego osiągnięcia. Mężczyźni lubią przyciągać uwagę kobiety, więc zawsze rzucaj mu wyzwanie, aby spróbował trochę bardziej i cieszył się pokazem.

2. Uświadom mu, że go WYBIERASZ… ale nie jesteś z nim przywiązany.

W chwili, gdy mężczyzna uwierzy, że nie masz innych opcji, zacznie traktować cię jak coś oczywistego. Zakłada, że ​​jesteś tutaj z nim, ponieważ nie masz dokąd pójść, więc zawsze będzie przekraczał granice. Zawsze będzie zakładał, że potrzebujesz go bardziej niż ciebie. Dlatego zawsze POMAGA mu poinformować, że jesteś tutaj z wyboru, a nie z powodu zobowiązania lub braku innych ofert.

Oznacza to ubieranie się, aby dobrze wyglądać – dla innych mężczyzn, dla innych kobiet, dla innych LUDZI. Oznacza to bycie towarzyskim, ponieważ nie jesteś tylko klejnotem mężczyzny, który wyciąga, aby pokazać ludziom. Oznacza to bycie ambitnym, ponieważ dobrze jest robić coś samodzielnie w życiu. Oznacza to docenianie siebie i nie wierzenie przez sekundę, że wyświadcza ci przysługę.

Nie musisz celowo szturchać go ani ranić jego uczuć. Zamiast tego zacznij stawać mu czoła, gdy cię nie szanuje i daj mu znać, że jesteś tutaj z wyboru. Jesteś tu na chwilę, ale w żadnym wypadku nie jesteś tutaj uwięziony. Mężczyzna chce wierzyć, że jest pożądany przez swojego partnera, a nie tylko „uwikłany” lub przywiązany do niego.

3. Przypomnij mu, że nie będziesz tolerować obraźliwego zachowania. Stracisz zainteresowanie, nie będziesz się kłócić.

Najlepszym sposobem, aby przeciwstawić się człowiekowi, który cię nie szanuje, NIE jest wydawanie pustych gróźb, ale POKAŻENIE mu, że mówisz poważnie. Kiedy mężczyzna robi coś niegrzecznego lub zaniedbania, twoim naturalnym instynktem powinno być wycofanie się. Twoją reakcją powinno być zaprzestanie zachęcania go lub zapewniania go, że chcesz „coś naprawić”. Jeśli powiedział lub zrobił coś, co sugeruje, że nie docenia twojej intymności i uwagi, musisz PRZESTAĆ dawać mu tę intymność i uwagę.

To (A) pozwala mu dąsać się, wylęgać i wydobywać to z jego organizmu bez uczucia uduszenia. (B) Daj mu do zrozumienia, że ​​nie potrzebujesz jego uwagi ani aprobaty, aby być szczęśliwym. (C) Że nie będziesz na niego czekać jak lojalny pies – jesteś niezależną kobietą i zasługujesz na jego pełny wysiłek i uwagę.

I tak, utrata zainteresowania jest o wiele skuteczniejsza niż kłótnie, płacz czy dramatyzowanie. Kiedy tracisz zainteresowanie, nie reaguje. Żadnej korzyści dla niego. W tym momencie musi wrócić i spróbować ponownie.

4. Spraw, aby pracował ciężej, kiedy wróci do ciebie.

W pewnym momencie mężczyzna może „odejść”, „odpocząć” lub ogólnie cię omijać. Jeśli to rani twoje uczucia, musisz POKAZYWAĆ mu (nie mówić mu), że stary związek się rozpadł i że jeśli znowu chce twojego uczucia, musi znowu nad tym popracować. Nie dawaj wędrującemu darmowej przepustki, aby mógł wrócić do poprzedniego stanu. Kiedy tak łatwo się zapadasz, tracisz wartość w jego oczach.

Zamiast tego zwiększaj swoją wartość, wyrastając z niektórych upartych zachowań, których nie lubiłeś w sobie lub które wykorzystał. Pokazanie mu, że wyrosłeś ze starego związku i chcesz czegoś nowego, natychmiast zwraca na niego uwagę. A co najlepsze, nie musisz o tym mówić… możesz po prostu pokazać mu, jak się zachowujesz.

5. Osiągnij coś wspaniałego – nie tylko blefuj, zrób to dla siebie.

To wspaniałe uczucie osiągnąć coś wartościowego, na co się zdecydowałeś. Więc jak najbardziej, skorzystajcie z tej nowoczesnej epoki, w której żyjemy, w której jesteśmy (prawie) równi pod względem szans na płeć. Idź i znajdź wymarzoną karierę. Uczyń swoje hobby jedynym w swoim rodzaju talentem. Znajdź swoją pasję, znajdź swoją ulubioną organizację charytatywną – sposób na oddanie światu i pozostawienie go lepszym miejscem dla następnego pokolenia.

Te cechy osiągnięć i chęć zrobienia czegoś ze swoim życiem sprawią, że zda sobie sprawę, że nie tylko sprawiasz mu kłopoty… naprawdę jesteś wart więcej niż złoto i znacznie więcej niż przeciętna kobieta. Masz prawdziwą wartość, ponieważ jesteś silną, odnoszącą sukcesy i szczęśliwą osobą – z nim lub bez niego, ale najlepiej z nim!

Fraza złożona z pięciu słów, która niszczy miłość mężczyzny do ciebie i wypędza go z twojego życia

Jest proste, złożone z pięciu słów wyrażenie, które zniszczy miłość każdego mężczyzny do Ciebie i całkowicie wypędzi go z Twojego życia…

Zwykle jest to uczciwe pytanie, gdy chcesz się z nim połączyć…

Ale służy tylko do odepchnięcia go i powolnego zabicia twojego związku od środka…

To może zająć mężczyznę, który jest pełen miłości i pasji do Ciebie…

I spraw, by poczuł się zimny, odległy i niezainteresowany…

Czy już wiesz, co to jest?

Wiele kobiet wysyła to jako wiadomość tekstową, gdy czują się niepewnie…

A potem są zdezorientowani, dlaczego nagle się odsuwa i znika całkowicie…

Większość kobiet, które o to pytają, nawet nie wie, jakie to szkodliwe…

Jednak związek może wydawać się idealny…

Związek, w którym czujesz się kochany, troszczysz się o niego i jakbyś w końcu znalazł „jedyną”…

Z dnia na dzień ta relacja może się rozerwać…

Pozostawiając Cię zdezorientowanego, sfrustrowanego i złamanego serca…

Jeśli nie wiesz, czym jest to proste, ale pozornie niewinne pytanie…

Zatrzymaj to, co robisz, i obejrzyj tę prezentację wideo, którą przygotowałem dla Ciebie pod linkiem poniżej…

16 odpowiedzi na temat „Jak sprawić, by mężczyzna cenił Cię bardziej (to ZAWSZE działa)”

Jak odzyskać mężczyznę, z którym spotykałem się od kilku miesięcy, który powiedział mi wczoraj, że nie chce mnie już znosić i ignoruje mnie od tego czasu po kłótni?

Jak odzyskać jego uwagę i sprawić, żeby nie był na mnie zły?

Upuść go i przejdź do kogoś, kto cię chce. Możesz zrobić lepiej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy