Jaka jest maksymalna ocena kredytowa i jak ją zdobyć?

17 lutego 2021

Credit Knocks współpracownik gościa. Zobacz wytyczne.

Wyłączenie odpowiedzialności reklamodawcy – niektóre linki na tej stronie mogą powodować naliczanie opłat reklamowych.

Podsumowanie: Omawiamy, jak uzyskać maksymalną ocenę kredytową 850 i jak otworzy to wiele możliwości finansowych, w tym absolutnie najniższe stopy procentowe.

George Santayana powiedział, że „aby poznać swoją przyszłość, musisz znać swoją przeszłość, a to stwierdzenie nie może być dokładniejsze, gdy omawiasz swoją historię finansową.

Szczerze mówiąc, dobra ocena kredytowa jest najcenniejszym narzędziem, jakim dysponujesz, próbując zbudować mocne podstawy finansowe.

Chcesz mieć najlepszą zdolność kredytową, aby stworzyć lepszą przyszłość finansową. Właściwie, odrzuć to, POTRZEBUJESZ najlepszej oceny kredytowej, aby stworzyć lepszą finansową przyszłość.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jaki dokładnie jest maksymalny wynik kredytowy i jak go uzyskać, od wyznaczania celów po ustalenie nawyków zwycięstwa, które pozwolą uzyskać szybki i trwały postęp.

Zacznijmy.

Jaka jest maksymalna zdolność kredytowa, jaką możesz mieć?

Z Twojej perspektywy może to wpłynąć na Twoje możliwości kupowania czegokolwiek na kredyt – niezależnie od tego, czy będzie to telefon komórkowy, czy dom.

Pożyczkodawcy mogą korzystać z różnych agencji oceny zdolności kredytowej, aby przeanalizować zdolność kredytową osoby, ale FICO i Vantage są zdecydowanie najpopularniejsze.

Oto, co musisz o nich wiedzieć:

  • Obie agencje oceniają zdolność kredytową od 300 do 850.
  • Średni wynik FICO to 695, a średni wynik Vantage to 673.
  • Średnie oceny zdolności kredytowej wahają się w zależności od danych demograficznych (wiek, dochód, położenie geograficzne).
  • Minnesota ma najwyższą średnią zdolność kredytową na poziomie 709.

Zwiększ swój kredyt o ponad 100 punktów

W niedawnym badaniu przeprowadzonym przez Credit Knocks odkryliśmy, że * 48% klientów, którzy korzystali z usług firmy naprawczej, uzyskało wzrost zdolności kredytowej o ponad 100 punktów.

Konsultacje są szybkie, łatwe i bezpłatne.

Chociaż najwyższy możliwy wynik to technicznie 850 , obie wiodące agencje uznałyby wynik powyżej 720 punktów za doskonały, podczas gdy wszystko poniżej 620 jest złe.

Średnia ocena kredytowa wynosi od 660 do 719, a słaba ocena kredytowa od 620 do 659.

Twoim długoterminowym celem jest osiągnięcie wyniku co najmniej 720 punktów. Jeśli Twój wynik jest znacznie niższy (lub znajdujesz się wśród 14% obywateli USA bez uznanego wyniku), Twoim bezpośrednim celem jest po prostu rozpoczęcie wspinaczki po drabinie.

6 kroków do lepszej oceny zdolności kredytowej

Podczas gdy mniej niż 1% rachunków osiąga wynik 850, eksperci kredytowi twierdzą, że osoby mające najwyższe oceny (ponad 800) mają wiele podobieństw.

  • Historia kredytowa sięgająca co najmniej 25 lat.
  • Wskaźnik wykorzystania kredytu do dostępności poniżej 10%.
  • Długi na karcie kredytowej nie przekraczające 3500 USD.
  • Brak odnotowania opóźnionych płatności w ciągu ostatnich 7 lat.

Mając to na uwadze, strategia, która koncentruje się na sześciu poniższych krokach budowania kredytu, będzie miała największą szansę na osiągnięcie maksymalnej zdolności kredytowej.

Niska ocena kredytowa?

Uzyskaj bezpłatną konsultację z ekspertem ds. Naprawy kredytowej, aby sprawdzić, jak bardzo mogą pomóc w uzyskaniu zdolności kredytowej.

To szybkie, łatwe i bezpłatne.

# 1. Zarejestruj się, aby głosować

Być może najszybszym sposobem na zwiększenie zdolności kredytowej jest udowodnienie, kim jesteś i gdzie mieszkasz.

Rejestracja do głosowania to łatwy krok, który szybko wspiera Twój stan finansowy.

Chociaż nie przeniesie Cię to od złego wyniku do doskonałego, każdy pozytywny ruch jest krokiem we właściwym kierunku.

# 2. Rozpocznij budżetowanie

Nie da się skutecznie zarządzać swoimi finansami, jeśli nie znasz swojej obecnej sytuacji. Wymienienie twoich dochodów i wydatków da ci podstawę do podejmowania przemyślanych decyzji mających na celu zwiększenie zdolności kredytowej.

Nauczenie się, jak efektywniej budżetować swoje finanse, pomoże Ci przyjąć zwycięskie nawyki. Co więcej, uniknięcie groźby nadmiernych wydatków może znacznie zmniejszyć prawdopodobieństwo konieczności pożyczenia większej ilości pieniędzy.

Może również pomóc zaoszczędzić lepszą zaliczkę podczas dokonywania dużych zakupów, takich jak kupno domu. Mniejszy stosunek wartości kredytu do wartości może wesprzeć twoją wyższą zdolność kredytową i odblokować znacznie niższe stopy procentowe.

# 3. Skoncentruj się na niskim poziomie wykorzystania

Tylko dlatego, że masz duży dostępny kredyt, nie oznacza to, że powinieneś go wykorzystać. W rzeczywistości najlepszym rozwiązaniem jest regularne wykorzystywanie niewielkiej kwoty dostępnego kredytu bez zbliżania się do maksymalnego limitu.

Zgodnie z ogólną zasadą staraj się nie przekraczać 10% . Oczywiście mogą wystąpić zakupy, takie jak prezenty świąteczne lub laptop, w przypadku których będziesz musiał spożytkować dużą kwotę kredytu w krótkim czasie.

To jest w porządku, ale musisz jak najszybciej spłacić dług.

Kiedy wierzyciele i pożyczkodawcy zauważą, że korzystasz z kredytu w odpowiedzialny sposób, wpływ ten pomoże ci tylko zwiększyć zdolność kredytową, a być może nawet zbliżyć się do maksymalnej zdolności kredytowej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy