Które inwestycje przynoszą największe zyski?

17 lutego 2021
Category: Kwota Pożyczki

Pomysł zarabiania pieniędzy podczas snu nie musi być snem. Dzięki odpowiedniej strategii inwestycyjnej może to być Twoja rzeczywistość, a Twoje ciężko zarobione pieniądze będą stale generować dla Ciebie większe bogactwo z umiarkowanymi lub wysokimi zwrotami.

Pytanie, które zadaje większość inwestorów, brzmi: gdzie powinienem zainwestować? Które inwestycje przyniosą mi najlepsze zwroty teraz i w przyszłości?

Zastanowimy się nad tym częstym pytaniem z naszymi ulubionymi inwestycjami dostępnymi tutaj w Europie, ale najpierw ważne jest, aby przyjrzeć się, dokąd zmierza rynki, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję za swoje pieniądze, niezależnie od tego.

Europa wobec recesjiRozmowy o recesji w Europie przeszły od szeptu do grzmiącego ryku. Wielu dzisiejszych czołowych ekonomistów uważa, że ​​kurcząca się gospodarka Niemiec w połączeniu ze zbliżającym się Brexitem postawi całą Europę w tarapatach finansowych. Uważa się również, że Stany Zjednoczone znajdują się na krawędzi recesji w ciągu najbliższych kilku lat.

Co to oznacza dla inwestorów? Nadszedł czas, aby wykazać się większą niechęcią do ryzyka. Rozważ zainwestowanie części swojego kapitału inwestycyjnego w opcje uważane za bezpieczniejsze, takie jak:

 • Konta oszczędnościowe
 • Obligacje oszczędnościoweAkcje wypłacające dywidendęFundusze rynku pieniężnegoChociaż mogą to być bezpieczniejsze inwestycje, należy pamiętać, że zwroty z tych inwestycji będą znacznie niższe niż w przypadku kilku innych możliwości inwestycyjnych.

  Interesuje Cię większe ryzyko za większą nagrodę? Czytaj dalej, aby poznać najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy na pracę i uzyskiwania najlepszych zwrotów w 2020 roku i później.

  Fundusze giełdowe (ETF)Europejskie fundusze ETF są proste i wiążą się z niskimi kosztami inwestycji w porównaniu z funduszami inwestycyjnymi, co czyni je doskonałą opcją zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Inwestorzy mogą inwestować w:

  • Dyby
  • WięzySurowceIndeksyZwrot, jaki otrzymasz z inwestycji ETF, zależy od rodzaju dokonanej inwestycji. Na przykład inwestycja w akcje przyniesie zwrot w oparciu zarówno o zyski kapitałowe, jak i dywidendy z akcji. Inwestycja w obligacje (taka jak nieruchomość) przyniesie zwrot w oparciu o sprzedaż nieruchomości, czynsze lub wszelkie dochody z usług.

   Pożyczki typu peer-to-peer (P2P)Pożyczki typu peer-to-peer (znane również jako pożyczki P2P) są dokładnie takie, jak się wydają: jeden partner (pożyczkodawca / inwestor) pożycza pieniądze innemu partnerowi (pożyczkobiorcy) po wcześniej określonej stopie procentowej. Oprocentowanie jest stosowane do kwoty inwestycji, dopóki pożyczkobiorca nie będzie w stanie jej spłacić (tzw. Okres spłaty). W rezultacie pożyczkodawcy mogą wycofać wyższe zyski z witryny pożyczkowej P2P, z której korzystają, ze względu na zastosowane odsetki.

   Nie wszystkie strony z pożyczkami P2P są sobie równe. Poszukaj odpowiedzi na pytania takie jak:

   • Jak długo działa strona internetowa?
   • Czy moja pożyczka będzie zabezpieczona?Czy pożyczkodawcy stracili w przeszłości pieniądze?Czy jest dostępny fundusz prowizyjny na spłatę złych długów?Czy istnieje minimalna / maksymalna kwota pożyczki?Dowiedz się, kto prowadzi witrynę pożyczkową P2P. Sprawdź sekcję „O nas na stronie i poszukaj informacji o kluczowych osobach w zespole zarządzającym pożyczkami P2P. W szczególności warto zwrócić uwagę na osoby z doświadczeniem w zakresie zgodności, ponieważ może to być świetnym wskaźnikiem ich zdolności do przeprowadzenia odpowiedniej analizy ryzyka w celu ochrony Twoich funduszy.

    Fundusze powiernicze / fundusze powierniczeMożesz uzyskać najlepszy zwrot z inwestycji, decydując się na inwestowanie w firmy prowadzące działalność gospodarczą w całej Europie lub mające siedzibę na kontynencie. Następnie możesz wykorzystać swoje fundusze na zakup różnych akcji, które można później sprzedać po wyższej cenie.

    Zaletą funduszy inwestycyjnych lub funduszy powierniczych jest to, że możesz zdecydować się na inwestowanie w trzy różne „typy trustów, w tym:

    • Trusty z natychmiastowym zwrotem (tj. Obligacje globalne)
    • Trusty o rosnących dochodach (tj. Dochód z kapitału własnego)Trusty ze wzrostem kapitału (tj. Wzrost globalny)Należy pamiętać, że istnieje minimalna kwota inwestycji, a kwota ta może się znacznie różnić od zaledwie 250 do 1000 funtów (około 300 do 1150 euro) lub więcej.

     Bezpośrednie inwestycje giełdoweGiełda przyniosła inwestorom fenomenalne zwroty w 2019 roku. Jednym z krajów, któremu ostatnio poświęca się dużo uwagi, są Chiny.

     W tym roku Chiny były dość niestabilne, dlatego wielu inwestorów unika inwestowania w chińskie akcje. Ale doświadczeni i doświadczeni inwestorzy wybierają Chiny z kilku powodów, w tym:

     1. To niedrogie. Indeks akcji H dla Chin pokazuje, że chińskie firmy handlują 8,5-krotnością zysków do przodu.
     2. Złagodzone warunki pieniężne. W ubiegłym roku wiele akcji, w tym chińskie, było ograniczanych przez zaostrzone warunki finansowe. Jednak program skupu obligacji Europejskiego Banku Centralnego i obniżone stopy procentowe Rezerwy Federalnej sprawiły, że chińskie akcje stały się bardziej atrakcyjną opcją inwestycyjną.Jako długoterminowa strategia inwestycyjna, inwestycja w Chinach może przynieść duże zyski w ciągu następnej dekady i później.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy