Najlepsze oferty pracy w finansach dla początkujących w 2019 r

17 lutego 2021
Category: Celem Jest

Praca finansowa dla początkujących

Finanse mogą być niezwykle konkurencyjnym polem do włamania. W końcu jest to słynna, dobrze płatna branża, która płaci sześć lub siedem cyfr w pensjach i premiach dla najlepszych. Nawet ci na najniższych szczeblach mogą spodziewać się wysokiej pensji w porównaniu z innymi dziedzinami.

Możesz nie wejść od razu do wymarzonej pracy, ale dobrą wiadomością jest to, że finanse to rozległa branża, więc kiedy już się tam znajdziesz, jest mnóstwo miejsca na ewolucję, przemieszczanie się i znajdowanie swojej niszy. Najpierw jednak musisz stanąć w drzwiach (na poziomie wejściowym).

Kluczowe wnioski
 • Praca w sektorze finansowym jest znacznie wyższa niż średnia pensji, nawet na najniższym poziomie.
 • Biuro Statystyki Pracy szacuje, że do 2026 r. Zatrudnienie w sektorze finansowym wzrośnie o 11%, czyli więcej niż średni zawód.Nie potrzebujesz doświadczenia w Ivy League, aby wziąć udział w akcji finansowej, ale wymagany jest co najmniej tytuł licencjata, a preferowane są kierunki z ekonomii lub matematyki.Najgorętsze oferty pracy dla początkujących obejmują analityków, współpracowników podatkowych, audytorów i doradców finansowych.Spojrzenie na kariery w finansach dla początkującychWynagrodzenie na poziomie podstawowym

  Według witryny internetowej Glassdoor zajmującej się poszukiwaniem pracy w lutym 2020 r., Przeciętne wynagrodzenie dla osób początkujących wynosi 59184 dolarów rocznie. Badania wynagrodzeń National Association of Colleges and Employers '(NACE) w okresie zimowym 2019 r. Rozpoczynają wypłaty w obszarach finansów / ubezpieczeń dla w roku 2019 w przedziale od 50,500 do 69,500 USD rocznie. Wcześniejsze 

  Aby zorientować się, jak wysoki jest dochód: mediana dochodu gospodarstwa domowego w USA wyniosła 63 179 USD w 2018 r. W czwartym kwartale 2019 r. Średni dochód indywidualny wyniósł 48 672 USD – w ujęciu rocznym z 936 USD tygodniowo – według Biura Statystyka pracy (BLS). Wcześniejsze 

  Co więcej, BLS szacuje, że zatrudnienie specjalistów finansowych wzrośnie o 9% od 2018 do 2028 roku – szybciej niż ogólna średnia dla zawodów. Wcześniejsze 

  Wymagania edukacyjne

  Ale jak się do tego zabierasz? Dobra wiadomość jest taka, że ​​niekoniecznie potrzebujesz dyplomu Harvard Business School. Często przed uzyskaniem tytułu MBA lepiej jest mieć kilka lat doświadczenia zawodowego w finansach lub biznesie.

  Jednak obecnie wymagane jest posiadanie tytułu licencjata na stanowisko w prawie każdej renomowanej instytucji finansowej. Chociaż firmy twierdzą, że zatrudniają kierunki wszelkiego rodzaju, najlepiej byłoby, gdybyś miał doświadczenie w nauce, aby wykazać się umiejętnością rozumienia liczb i pracy z nimi. Oznacza to takie dyscypliny, jak ekonomia, matematyka stosowana, rachunkowość, biznes i informatyka. Co ciekawe, badanie NACE wykazało, że rozkładając pensje w sektorze finansowym według kierunków, osoby koncentrujące się na inżynierii i informatyce uzyskały najwyższe wynagrodzenie, a najniższe w sprzedaży i komunikacji. Jeśli twój główny kierunek jest w innej dziedzinie, spróbuj pomniejszyć coś związanego z finansami. Wcześniejsze 

  Co ważniejsze: staże. Wiele firm przyjeżdża do kampusów rekrutujących na te letnie stanowiska lub w celu zorganizowania sympozjów, warsztatów lub okazji do nawiązywania kontaktów – wydarzeń, takich jak Goldman Sachs Undergraduate Camp lub Morgan Stanley Career Discovery Day. Staże mogą być trudne do zdobycia, tak trudne jak rzeczywista praca, ale są nieocenione. Nie tylko dostarczają kontaktów i doświadczenia, ale często prowadzą bezpośrednio do miejsca w programie szkoleniowym firmy po ukończeniu studiów – lub przynajmniej do najgłębszego kręgu rozważań.

  Kontynuacja edukacji finansowej

  Jeśli ukończyłeś już studia, kształcenie ustawiczne to kolejny świetny sposób na podniesienie finansowego IQ i wykazanie zaangażowania w karierę w sektorze finansowym. Poświadczenia związane z finansami, takie jak dyplomowany analityk finansowy (CFA), certyfikowany księgowy (CPA) lub certyfikowany planista finansowy (CFP®), mogą pomóc w znalezieniu pracy, w zależności od konkretnego aspektu finansów, do którego się wybierasz.

  W USA profesjonaliści, którzy planują zajmować się inwestycjami i finansami, muszą zdać serię egzaminów licencyjnych. W przeszłości musiałeś być sponsorowany przez instytucję finansową, aby nawet przystąpić do jednego z tych testów. Jednak w 2018 roku Financial Industry Regulatory Authority (FINRA) sfinalizował nowy egzamin Securities Industry Essentials (SIE), do którego można przystąpić bez sponsorowania.

  Egzamin jest otwarty dla wszystkich, którzy ukończyli 18 lat; SIE z 75 pytaniami i 105 minut jest idealny do „zademonstrowania podstawowej wiedzy branżowej potencjalnym pracodawcom, cytując stronę internetową FINRA. Wcześniejsze 

  58464 $Prognozowane średnie początkowe wynagrodzenie na kierunku finanse, według National Association of Colleges and Employers.

  Szukam pracy w finansach

  Kluczem jest zidentyfikowanie najbardziej satysfakcjonujących zawodów dla początkujących – zarówno pod względem wynagrodzenia, jak i przyszłych perspektyw zawodowych – i zastanowienie się, które z nich najlepiej pasują do twoich umiejętności i zainteresowań. Po zawężeniu tego, co Cię najbardziej interesuje, możesz rozpocząć wyszukiwanie.

  Oprócz osobistej sieci znajomych i rodziny – oraz każdego, kogo znają – logicznym miejscem wyszukiwania ról dla początkujących są internetowe witryny z ofertami pracy. Oczywiście istnieją ogólne, takie jak LinkedIn, Indeed i Monster, ale bardziej efektywne może być przeszukanie witryn specjalizujących się w pracy lub zasobach w branży finansowej, takich jak eFinancialCareers, Broker Hunter lub 10X EBITDA (dla inwestycji Bankowość).

  Analityk finansowy

  Analitycy finansowi pracują dla firm inwestycyjnych, ubezpieczeniowych, konsultingowych i innych podmiotów korporacyjnych. Odpowiadają za konsolidację i analizę budżetów i prognoz w rachunku zysków i strat, przygotowują raporty, prowadzą badania biznesowe, opracowują modele prognostyczne. Analitycy finansowi badają warunki ekonomiczne, trendy w branży i podstawy firmy. Często też zalecają sposób postępowania w zakresie inwestycji, redukcji kosztów i poprawy wyników finansowych.

  Wraz z tytułem licencjata w dziedzinie finansów, rachunkowości lub ekonomii powinieneś mieć duże umiejętności informatyczne na tym stanowisku.

  BLS oszacował, że w 2018 r. W gospodarce amerykańskiej było około 329,5 tys. Miejsc pracy dla analityków finansowych i przewidywał dla nich szybszy niż przeciętnie wzrost o 6% do 2028 r. Analitycy finansowi zarobili w 2018 r. Średnie wynagrodzenie w wysokości 85 660 USD. 

  Analityk bankowości inwestycyjnej

  Bankowość inwestycyjna to jedna z najbardziej prestiżowych dziedzin sektora finansowego; specjaliści w jej ramach pomagają osobom fizycznym, korporacjom, firmom venture capital, a nawet rządom w spełnianiu ich wymagań związanych z kapitałem. Banki inwestycyjne udzielają gwarancji na nowe papiery dłużne i akcje dla wszystkich typów korporacji, pomagają w sprzedaży papierów wartościowych, wprowadzają spółki na giełdę oraz pomagają w fuzjach i przejęciach, reorganizacji i transakcjach brokerskich zarówno dla instytucji, jak i inwestorów prywatnych.

  Analityk zwykle pełni rolę początkującego w banku inwestycyjnym, funduszu hedgingowym lub firmie venture capital. Do najczęstszych obowiązków należy przygotowywanie materiałów związanych z transakcjami, prowadzenie badań branżowych i analiz finansowych wyników przedsiębiorstwa oraz zbieranie materiałów do badania due diligence. Rekomendacje oparte na interpretacji danych finansowych często odgrywają rolę w określaniu, czy określone działania lub transakcje są wykonalne.

  Według PayScale, serwisu analizy wynagrodzeń, średnia początkowa pensja analityka bankowości inwestycyjnej wynosi 69 613 USD w marcu 2020 r. Kandydaci mają licencjat z ekonomii, finansów lub zarządzania, chociaż jest to jedna praca, w której pomaga również magister w tych dziedzinach. Wcześniejsze 

  Młodszy doradca podatkowy / księgowy

  Istnieje ciągły popyt na niektóre usługi finansowe, zwłaszcza te związane z opodatkowaniem – konieczność dostosowania się do zmieniających się przepisów IRS, a także przepisów lokalnych i stanowych. Specjaliści ci wdrażają środki i opracowują polityki dotyczące różnych obszarów związanych z podatkami, w tym obliczania i szacowania płatności, prowadzenia badań, przeglądu wewnętrznych systemów podatkowych, przygotowywania deklaracji i innych dokumentów związanych z podatkami oraz współpracy z audytorami. Obowiązki mogą wydawać się tajemnicze, ale prace związane z podatkami często prowadzą do stanowisk korporacyjnych, takich jak kontroler (znany również jako kontroler), kierownik księgowy, dyrektor budżetowy, a nawet skarbnik lub dyrektor finansowy.

  Do tego rodzaju pracy potrzebny byłby tytuł licencjata z rachunkowości (lub przynajmniej umiejętności księgowe), a ostatecznie – jeśli chcesz awansować – licencję CPA, chociaż firmy często oferują możliwość uzyskania takiej licencji w pracy.

  Mając to na uwadze, rola młodszego pracownika podatkowego jest idealna dla absolwentów szkół wyższych, którzy chcą zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w sektorze finansowym. Według BLS, średnia roczna pensja wynosi 54.400 USD w 2018 r., Ale w tym polu liczba miejsc pracy może spaść o 2% do 2028 r. 

  Audytor finansowy

  Rola biegłego rewidenta jest dziś szczególnie istotna. W ciągu dziesięciu lat, które upłynęły od kryzysu finansowego w latach 2007–2009 i globalnej recesji, rządy i agencje regulacyjne nałożyły bardziej rygorystyczne wymogi operacyjne i standardy zgodności na przedsiębiorstwa, transakcje finansowe i praktyki inwestycyjne. W rezultacie firmy musiały wykazać się większą starannością w swoich praktykach samokontroli i sprawozdawczości.

  Praca audytorów w pewnym stopniu pokrywa się z pracą księgowych, ale ich zadania są szersze: przeprowadzają oceny ryzyka i są odpowiedzialni za powstrzymanie firmy przed naruszaniem przepisów. Jako audytor przeglądasz sprawozdania finansowe firm i upewniasz się, że ich publiczne rejestry są prowadzone dokładnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Sprawdzasz nie tylko księgi, ale także ogólne praktyki i procedury biznesowe, sugerując sposoby obniżenia kosztów, zwiększenia przychodów i zwiększenia zysków.

  Według BLS, zawód ten oferuje średnią pensję w wysokości 70 500 USD rocznie i przewiduje się, że do 2028 r. Wzrośnie o 6%. Oprócz księgowości lub audytu wewnętrznego audytorzy często posiadają stopnie naukowe z ekonomii lub finansów przedsiębiorstw. Aby poprawić swoje perspektywy, powinieneś również rozważyć ukończenie zaawansowanego kursu z rachunkowości.

  To kolejna dziedzina, w której ostatecznie konieczna będzie licencja CPA. Inne cenne referencje to certyfikowany audytor wewnętrzny (CIA), który jest uznawany na całym świecie.

  Osobisty doradca finansowy

  Osobistych doradców finansowych oceniają potrzeby finansowe osób i pomagają im w podejmowaniu decyzji dotyczących inwestowania, budżetowania i oszczędzania. Doradcy pomagają klientom opracowywać strategie dotyczące krótko- i długoterminowych celów finansowych, od planowania podatkowego po planowanie emerytalne po planowanie majątku. Wielu doradców oprócz doradztwa finansowego świadczy usługi podatkowe lub sprzedaje ubezpieczenia; mogą oferować produkty finansowe, takie jak fundusze wspólnego inwestowania, a nawet bezpośrednio zarządzać inwestycjami lub służyć jako łącznik między osobą fizyczną a zarządzającym aktywami.

  BLS szacuje średnie roczne wynagrodzenie osobistych doradców finansowych na 88 890 USD. Przewiduje również wzrost o 7% do 2028 r., Czyli znacznie szybszy niż średnia krajowa, powołując się na takie trendy demograficzne, jak przechodzenie na emeryturę pokolenia Baby Boom, rosnąca liczba osób samozatrudnionych oraz kurczenie się sektora prywatnego. plany emerytalne pracodawców, z których wszystkie wymagają usług doradczych.

  Zawód nie wymaga żadnego konkretnego tytułu licencjata. Chociaż doradcy finansowi mogą odnieść korzyści ze studiów z zakresu ekonomii, matematyki i finansów, to oczywiście muszą również być dobrymi komunikatorami, ponieważ muszą interpretować i wyjaśniać złożone tematy nie-ekspertom. Tak więc krytyczne myślenie oraz umiejętności analityczne i pisarskie doskonalone w dziedzinach sztuk wyzwolonych mogą być również przydatne.

  Osobistych doradców finansowych, którzy bezpośrednio kupują lub sprzedają akcje, obligacje lub polisy ubezpieczeniowe lub udzielają konkretnych porad inwestycyjnych, muszą zdać różne egzaminy licencyjne, ale odbywa się to w pracy, ponieważ musisz być zatrudniony lub sponsorowany przez papiery wartościowe lub inwestycję mocno je wziąć. Każdy może jednak przystąpić do podstawowego egzaminu Securities Industry Essentials. Wielu doradców zdobywa również referencje branżowe, takie jak certyfikowany planista finansowy, aby zwiększyć swój prestiż i możliwości nawiązywania kontaktów. Wcześniejsze 

  Chociaż prace finansowe często wiążą się z wysokim wynagrodzeniem i prestiżem, są również jednymi z najbardziej stresujących; wypalenie zawodowe nie jest rzadkością.

  Podsumowanie

  Postawienie stopy w finansach wymaga poważnego przygotowania i zaangażowania. To bardzo konkurencyjna branża, więc traktuj ten proces jako pracę samą w sobie, nie pozostawiaj kamienia sieciowego bez nawrotu, bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami finansowymi. Rozwijaj swoją wiedzę, kontynuuj dalszą edukację, jeśli to konieczne, bądź jak najbardziej aktywny i pamiętaj, aby zachować pozytywne nastawienie. Świat finansów jest zdecydowanie możliwy, jeśli dobrze rozegrasz swoje karty wyszukiwania. I nie martw się, jeśli twoja pierwsza praca nie jest twoją wymarzoną pracą; celem jest znalezienie drogi do tej silnie strzeżonej fortecy. Stamtąd możesz popracować nad resztą.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy