Zasady i warunki

Ta strona internetowa i świadczone na niej usługi są przeznaczone dla klientów pełnoletnich ze względu na firmy, z których można skorzystać tylko poprzez złożenie formularza zamówienia, które zawiera umowę prawną między Osobą a Firmą. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, zachęcamy do natychmiastowego opuszczenia strony internetowej i nieskładania zamówienia.

Złożenie zamówienia w sposób mechaniczny potwierdza, że ​​zapoznałeś się, zrozumiałeś i zgodziłeś się być pewny w umowie prawnej, na którą składają się przedstawione w niniejszym dokumencie Zwroty firm.

Korzystanie z naszej witryny internetowej lub składanie zamówienia bez zapoznania się z treścią i zrozumieniem. Najprawdopodobniej nasze Warunki Dostawcy będą w pełni wybrane przez Ciebie, a Firma nie będzie obciążana żadnymi karami w wyniku nieznajomości postanowień, o których mowa w niniejszym dokumencie.

Powiadomienie o zmianach

Firma zastrzega sobie prawo do zmiany tych okoliczności od czasu do czasu, ponieważ uzna to za stosowne, a dalsze korzystanie z pozycjonowania będzie oznaczać akceptację wszelkich zmian w niniejszych warunkach. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w naszej polityce prywatności, będziemy informować, że zmiany te zostały wprowadzone na naszej stronie internetowej dotyczącej mieszkania i na innych kluczowych stronach w naszej witrynie. W przypadku jakichkolwiek zmian w sposobie korzystania przez nas z naszej witryny internetowej Klienci iable Informacje umożliwiające identyfikację osoby, osoby, których dotyczy ta transformacja, mogą otrzymać powiadomienie pocztą elektroniczną lub pocztą. Wszelkie zmiany w naszym zakresie prywatności mogą zostać opublikowane na naszej stronie internetowej 30 dni przed wycofaniem tych korekt. Z tego powodu radzimy Ci codziennie ponownie uczyć się tego stwierdzenia

Niniejsze warunki stanowią część Ugody między Klientem a nami. Dostęp do tej strony internetowej i / lub wysiłek związany z rezerwacją lub Umową oznacza zrozumienie, porozumienie i akceptację Powiadomienia o wyłączeniu odpowiedzialności oraz pełnych Fraz i okoliczności w nim zawartych. Twoje ustawowe prawa klienta pozostają nienaruszone.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy