TIAA Bank Review 2020

17 lutego 2021

Opublikowany w kwietniu 2020 przez Mary Wiśniewski

Nasi eksperci nieustannie badają, przeglądają i oceniają banki, aby pomóc Ci obiektywnie porównać i wybrać instytucje finansowe dopasowane do Twoich potrzeb.

Zwrot opłat za bankomat

TIAA Bank jest dobry dla osób, które chcą mieć bank internetowy z pełną obsługą i konkurencyjnym zyskiem z depozytów, a także dla mieszkańców Florydy, którzy preferują dostęp do oddziałów. Osoby szukające najwyższych dostępnych stawek za produkty depozytowe online powinny szukać gdzie indziej.

Przejdź do sekcji
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startuBankrate Savings Score: 4,8 / 5 gwiazdek

  Min. saldo dla RRSO

 • ikona startu
 • ikona startuBankrate Savings Score: 4,8 / 5 gwiazdek

  Min. saldo dla RRSO

  Wynik sprawdzania bankratu: / 5 gwiazdek

  Wynik sprawdzania bankratu: / 5 gwiazdek

  Ogólny

  TIAA Bank to bank internetowy oferujący szeroką gamę produktów finansowych.

  Co lubimyTIAA Bank oferuje konkurencyjne zyski z płyt CD.

  Zapewnia dostęp do tysięcy bezpłatnych bankomatów.

  Oferuje różnorodne usługi i produkty.

  Czego nie robimyTIAA Bank płaci konkurencyjne RRSO za depozyty, ale nie są to najlepsze RRSO dostępne w kraju.

  Ograniczona sieć oddziałów.

  Rachunki rynku pieniężnego

  Rynek pieniężny z zastawem zysków oferuje roczną stopę początkową, która znajduje się na najwyższym poziomie RRSO Bankrate dla pierwszych klientów rynku pieniężnego TIAA Bank. Do otwarcia tego konta jest tylko 500 $.

  TIAA Bank oferuje bardzo konkurencyjną RRSO na swoim rynku pieniężnym z zastawem zysku w ciągu 1-letniego okresu wprowadzającego.

  Roczna początkowa RRSO wynosi średnio od 0,01 USD do 250 000 USD na okres jednego roku.

  Podatek dochodowy TIAA Bank oznacza, że ​​TIAA Bank zobowiązuje się utrzymywać konto rynku pieniężnego z zastawem dochodu w pierwszych pięciu procentach rachunków konkurencyjnych w oparciu o krajowe średnie dane ankietowe Bankrate z ostatniego tygodnia każdego miesiąca.

  Jeśli o to poprosisz, TIAA Bank wyśle ​​Ci kartę debetową Visa.

  Do tego konta dołączony jest pakiet startowy bezpłatnych czeków.

  Średnie salda powyżej 250 000 USD nie skorzystają z rocznej wstępnej RRSO.

  Dostępne są wyższe bieżące opcje RRSO niż roczne wstępne RRSO oferowane przez TIAA Bank.

  Konta oszczędnościowe
  • ikona startu
  • ikona startuBankrate Savings Score: 4,8 / 5 gwiazdek

   Min. saldo dla RRSO

   Konto oszczędnościowe TIAA Bank Basic zarabia więcej niż średnia krajowa RRSO. Jest również dostępny: potrzebujesz tylko 25 $, aby otworzyć konto.

   Aby uniknąć miesięcznej opłaty w wysokości 5 USD, będziesz chciał utrzymać średnie dzienne saldo na poziomie 25 USD lub więcej.

   Wszystkie salda oszczędności podstawowych zarabiają więcej niż średnia krajowa RRSO.

   Tak długo, jak masz co najmniej 25 $ na koncie oszczędnościowym Basic, otrzymasz najwyższą RRSO konta i nie poniesiesz opłaty.

   Możesz otrzymać kartę debetową Visa.

   W innych bankach internetowych dostępne są rachunki oszczędnościowe o wyższej RRSO.

   Jeśli saldo oszczędności podstawowych spadnie poniżej 25 USD, zostanie naliczona opłata w wysokości 5 USD.

   Stawki CD

   TIAA Bank oferuje płyty CD z terminem ważności od trzech miesięcy do pięciu lat. Dostępnych jest kilka różnych typów płyt CD, w tym płyta podstawowa, płyta CD objęta zobowiązaniem do zysku i płyta CD typu bump-up. Otwarcie płyty IRA CD jest również opcją.

   Kary za wcześniejszą wypłatę różnią się w zależności od rodzaju płyty CD, którą planujesz otworzyć, oraz długości okresu ważności płyty.

   Dostępne są wszystkie standardowe warunki dotyczące dysków CD.

   Odsetki naliczane są codziennie.

   Klienci mogą mieć odsetki przeniesione na inne konto przed terminem zapadalności.

   Plony są konkurencyjne.

   Kary za wcześniejsze wypłaty są surowsze w przypadku długoterminowych płyt CD.

   W przypadku specjalnych dysków CD wymagany jest wyższy minimalny depozyt.

   Sprawdzanie kont

   Sprawdzanie zysków z banku TIAA oferuje dość konkurencyjne stawki i wymaga jedynie 100 $ do otwarcia konta. Nie ma miesięcznych opłat serwisowych ani opłat za korzystanie z bankomatów należących do banku TIAA lub innych instytucji finansowych.

   Inną opcją jest sprawdzanie podstawowe. Konto nieoprocentowane można otworzyć za pomocą depozytu w wysokości 25 USD. Miesięczna opłata w wysokości 5 USD jest łatwa do zniesienia, utrzymując średnie dzienne saldo w wysokości 25 USD.

   Warstwowe stopy procentowe z ofertą wstępną.

   Brak opłat za korzystanie z bankomatów w sieci TIAA Bank lub poza nią.

   Możesz znaleźć inne banki, które wymagają mniejszego minimalnego depozytu, aby otworzyć konto.

   Doświadczenie bankowe

   TIAA Bank obsługuje klientów we wszystkich 50 stanach. Ma wysoko ocenianą aplikację mobilną zarówno na iOS (4,6 na 5 gwiazdek), jak i na Androida (4,6 na 5 gwiazdek).

   Możesz odwiedzić jedno z jego centrów finansowych na Florydzie, aby skorzystać z bankowości osobistej. TIAA Bank zapewnia również dostęp do tysięcy bankomatów bez dodatkowych opłat. Bank automatycznie zwróci Ci również do 15 USD miesięcznie za wszelkie opłaty pobierane przez bankomaty w Stanach Zjednoczonych za korzystanie. Jeśli saldo wynosi 5000 USD lub więcej, bank zwróci nieograniczoną kwotę opłat za bankomat.

   Klienci mogą wysyłać i odbierać środki za pomocą funkcji Zelle w aplikacji mobilnej TIAA Banku i bankowości internetowej.

   O banku TIAA

   W czerwcu 2017 roku TIAA kupiła EverBank, jeden z pierwszych banków internetowych. W czerwcu 2018 roku TIAA ogłosiła uruchomienie TIAA Bank – który połączył EverBank i TIAA Direct pod nową nazwą i marką.

   TIAA Bank, który jest oddziałem TIAA, ma siedzibę w Jacksonville na Florydzie i obsługuje klientów we wszystkich 50 stanach. Oferuje rachunki czekowe, rachunki oszczędnościowe i rynku pieniężnego oraz certyfikaty depozytowe.

   Mary Wiśniewski Twitter Created with Sketch.

   Mary Wiśniewski Twitter Created with Sketch.

   Mary Wiśniewski jest redaktorem bankowym w Bankrate i czasami pisze na różne tematy związane z fintechami i bankowością. Wcześniej zajmowała się fintech dla American Banker i redagowała artykuły do ​​działu BankThink w publikacji. Była także blogerką i redaktorką w Bank Innovation oraz redaktorką mody w National Jeweler, gdzie relacjonowała pokazy mody i nowości związane z biżuterią. Mary dorastała na przedmieściach Michigan, a teraz mieszka w Los Angeles z maltipoo, gramofonem i ekspresem do kawy.

   Inne oferty, które mogą Ci się spodobać

   Oferty, które pojawiają się na tej stronie, pochodzą od firm, od których ta witryna otrzymuje wynagrodzenie, co może mieć wpływ na to, jak, gdzie i w jakiej kolejności pojawiają się produkty. Ta tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich dostępnych produktów. Bankrate nie popiera ani nie poleca żadnych firm.

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy